KONST / Litografier / Färglitografi 12167132
nr 1216 7132
Färglitografi
Mikael Frygelius (1952-2001), Sverige. Mosebacke. Signerad, numrerad 35/275. Motivet: 62x45 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 12 november 2018
kl 18:39:17
10/11 10:37:11
500 kr
12/11 13:15:59